HAKKIMIZDA

Şirketimiz

1987 yılında İstanbul Göztepe’de bir mağaza kiralayarak ilk oto galerisini  açmıştır. 1989’da Kadıköy Ziverbey’de ki kendi mülküne taşınmış ve siz değerli müşterilerine hizmeti sürdürmüştür.

2004 yılında Kocaeli – Darıca Kuş Cenneti yanındaki 1200 metre karelik parkı bulunan kendi mülküne taşınmıştır.

2017 yılı başında ise yine Fevziçakmak Mahallesi İstasyon Caddesi No:272 41700 Darıca/KOCAELİ adresinde kendi mülküne taşınmıştır.  1250 metre karelik parkı ile siz kıymetli müşterilerine hizmete devam etmektedir.  30 yıldır, ikinci elde en yeni, sorunsuz araçlar satışa sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmüştür. Müşteri memnuniyeti odaklı ticaret yaptığımızı bizi tanıyanlar, alış veriş yapanlar bilir. İkinci elin yenisi sloganı ile 30 yıl önce yola çıkmıştık. Halen ilk gün işe başladığımız gün ki heyecanımızla almaktan satmaktan önce biz zevk aldık hoşnut olduk. Binlerce kişiyi araç sahibi yaptık ve geride memnun bir müşteri kitlesi ile güçlendik. 

Aradığınız araç bizim parkımızda olabilir. Saygılarımla.
M.H.R

Ramazanoğlu Otomotiv & Satılık 2.el araç oto arabalara anında hızlı peşin nakit ödeme aracım satılık arabamı satıyorum nakit 2. el araç kim alır peşin otomobil araç satmak istiyorum, aracımı 2. elimi otomu otomobilimi taşıtımı arabamı nakite çevirmek istiyorum, güvenli hemen hızlı anında alım satıma nakit peşin alalım,  araçlarınız değerinde nakit alınır takas yapılır acil satılık 2. el oto nakit ve peşin alım satım kredili 2. el araraçlarınızın  kredi borcu kapatılıp alınır ikinci el aracınız hemen hızlı nakitle ve peşin alır… Hemen ve nakit araç alımı satılık 2.el arabalara otolara otomobillere peşin ödeme... Her marka binek ticari 2. el araç oto araba otomobil taşıt alım ve satım için doğru ve güvenilir galeri Ramazanoğlu Otomotiv... İstanbul, Kocaeli, Adapazarı, Bolu, Düzce, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Kayseri, Kahramanmaraş illerinde ve ağırlıklı olarak Tuzla, Darıca, Çayırova, Gebze, ilçelerinde nakit araç alanlar, oto araba taşıt binek araç alımı ve satımında ilk tercih Ramazanoğlu Otomotiv…